Proč nakupovat u nás?

Věrnostní program
sleva 5% na celý nákup
Doprava zdarma
nad 1500Kč
Garance nízkých cen

KONTAKTY

Krása Domova
- bytové doplňky a dekorace
337 01 Ejpovice
tel: +420 736 279 245
krasadomova@post.cz
IČO: 66340420

» Způsoby dopravy

Vážení zákazníci,

u každé vystavené položky v našem e-shopu je uvedena dostupnost daného sortimentu. Zboží, které máme skladem, obvykle odesíláme nejdéle do 3 pracovních dnů od obdržení objednávky, v případě platby převodem do 3 pracovních dnů od přijetí platby. Pokud z nějakého důvodu není možné tuto lhůtu dodržet (např. zboží není na skladě, apod.), neprodleně Vás o tom informujeme a dohodneme se s Vámi na dalším postupu.

Jelikož se z důvodů dovolené, inventury, poškození zboží, nedodávky zboží od našich dodavatelů apod. může protáhnout dodací lhůta, objednávejte prosím v období dovolených, Vánoc apod. vždy s dostatečným předstihem. V případě, že se z jakéhokoliv důvodu odeslání Vaší objednávky pozdrží, budete vždy informováni buď emailem či telefonicky. Proto, prosím, uvádějte při objednávce vždy správné a platné kontaktní údaje.

 

ZPŮSOB DORUČENÍ

Doručení probíhá většinou do druhého dne od odeslání prostřednictvím přepravní společnosti Zásilkovna, se kterou spolupracujeme. Nabízíme následující způsoby dopravy:

  

ZÁSILKOVNA - DORUČENÍ NA ADRESU

Domů. Do kanceláře. Do práce na recepci. Náš řidič vám osobně doručí zásilku až do rukou, a to na jakoukoliv adresu v Česku. Pokud Vás kurýr nezastihne, uloží vám zásilku na nejbližším výdejním místě, kde si ji můžete vyzvednout ještě tentýž den. 

  • Poštovné při platbě předem: 115 Kč
  • Poštovné při platbě dobírkou: + 20 Kč

ZÁSILKOVNA - DORUČENÍ NA ADRESU

Tento způsob dopravy platí pro osobní vyzvednutí na pobočce Zásilkovny ve Vašem okolí. Vybrat si můžete ze široké sítě přes 3000 výdejních míst.

  • Poštovné při platbě předem: 69 Kč
  • Poštovné při platbě dobírkou: + 20 Kč

 

PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1 500 KČ JE POŠTOVNÉ ZDARMA!

YTQ0MW