Proč nakupovat u nás?

Věrnostní program
sleva 5% na celý nákup
Doprava zdarma
nad 1500Kč
Garance nízkých cen

KONTAKTY

Krása Domova
- bytové doplňky a dekorace
337 01 Ejpovice
tel: +420 736 279 245
krasadomova@post.cz
IČO: 66340420

» Výhody nákupu

Vážení zákazníci,

přestože jsme malou společností, troufáme si říci, že i my jsme schopni nabídnout Vám výhodné podmínky pro Váš spokojený nákup.

 

Příznivější ceny

Největší přednost vidíme bezpochyby v cenách, které se snažíme, pokud je to jen trochu možné, držet oproti konkurenci níže. Námi nabízené zboží je tak pro Vás dostupnější a snadněji Vám tak pomůže vykouzlit Krásu Vašeho domova…

 

Záruka vrácení peněz

Zjistili jste doma, že Vám zboží nevyhovuje nebo jste si ho představovali jinak a do Vašeho domova se nehodí? Nevadí. Krása Domova poskytuje svým zákazníkům záruku vrácení peněz. Stačí poslat balíček do 14-ti dnů od jeho doručení zpět a my Vám obratem vrátíme peníze.

 

Osobitý přístup

Jelikož jsme malou rodinnou firmou, všechno Vámi zakoupené zboží osobně pečlivě balíme a rozesíláme. V případě reklamace s Vámi vše řešíme individuálně se snahou vyjít Vám maximálně vstříc, jelikož naším hlavním zájmem je spokojený zákazník a dobré jméno Krásy Domova. Tím, že jsme u zboží od jeho výběru a naskladnění, přes Váš nákup, až po jeho zabalení a odeslání, máme zkrátka o našich produktech přehled a jsme připravené Vám na Vaše dotazy co nejlépe odpovědět.

 

Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč

Pokud Vaše objednávka přesáhne hodnotu 1 500 Kč, jako odměnu uhradíme poštovné za Vás!

 

Výhody pro registrované

Jelikož si v Kráse Domova nesmírně vážíme všech svých loajálních nakupujících, rozhodli jsme se všechny registrované zákazníky odměnit okamžitou slevou ve výši 5%, kterou lze uplatnit na další nákupy učiněné pod svým přihlašovacím jménem a heslem.

Díky registraci navíc při další objednávce již nebudete muset vyplňovat osobní údaje, fakturační či korespondenční adresu - postačí vyplnit jen "Uživatelské jméno" a "Heslo" a systém si všechny údaje doplní za Vás. V neposlední řadě po přihlášení uvidíte přehled o již uskutečněných objednávkách a jejich stavu.

Pokud máte zájem registrovat se do našeho systému, klikněte na tlačítko Registrace v pravém horním rohu stránky a vyplňte daný formulář. Upozorňujeme, že na této stránce můžete odmítnout zasílání novinek e-mailem! Všechny údaje vyplněné při registraci považujeme za důvěrné, budou sloužit pouze pro použití v našem systému.

YjdjM2Iy